1. Dziś obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Uroczysta Eucharystia o godz. 12:00. Adoracji niedzielnej nie będzie.
  2. Gorzkie Żale o godz. 16:00.
  3. W poniedziałek po Mszy wieczornej godzina adoracji w milczeniu.
  4. W piątek kapłani odwiedzą chorych. Dodatkowa Msza św. o 16:30. Droga Krzyżowa dla dzieci o godz. 17:00. Droga Krzyżowa dla młodzieży i dorosłych o 18:40.
  5. Msza z okazji imienin ojca proboszcza będzie odprawiona za tydzień o 10:30, polecajmy także w modlitwie ojca Kazimierza Lenia SJ.
  6. Osoby, które 7 czerwca pragną pojechać do Warszawy na beatyfikację Prymasa Tysiąclecia, proszone są o rezerwację kart wstępu w zakrystii. Jeśli będzie więcej zainteresowanych, nasz dekanat zorganizuje wspólny przejazd autokarem.
  7. Terminy Mszy świętych za wstawiennictwem św. Józefa będą podane w połowie marca.
  8. Firma FOREKO zaprasza na spotkanie dotyczące dofinansowań instalacji fotowoltaicznych, które odbędzie się w Szkole Podstawowej w Starej Wsi w środę o godz. 18:00.
  9. Starostwo Powiatowe w Brzozowie informuje, że osoby powracające z terenów zagrożonych koronawirusem powinny skontaktować się ze Stacją Sanitarno – Epidemiologiczną wyłącznie telefonicznie pod numerem telefonu podanym na afiszach. Wszystkim mieszkańcom zaleca się częste mycie i dezynfekcję rąk.
  10. Różaniec święty odśpiewają Róże: *8 Pani Janiny Leśniak, *9 Pani Bronisławy Fiejdasz, *3 Pana Mariana Żmudy.

Zmarł nasz parafianin śp. TADEUSZ LEŃ. Pogrzeb odbędzie się we wtorek o 14:00. Różaniec w kaplicy cmentarnej będzie odmówiony w niedzielę i poniedziałek o 17:00.

Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie!