1. Serdecznie witamy wszystkich przybyłych na uroczystości odpustowe Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. W sposób szczególny witamy pielgrzymów z Tyczyna, Hermanowej, Leckiej i Białej, którzy przybyli już po raz 292. Msze św. będą o godz. 6:00, 7:30, 9:00, 10:30 i 17:00. Nieszpory o 16:30. Po każdej Mszy nastąpi błogosławieństwo ziarna siewnego i nasion. Dar dożynkowy w imieniu parafii przygotowali mieszkańcy numerów od 351 do 400. Po sumie wystawienie Najśw. Sakramentu i procesja.
  2. Parafia w Dydni zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w Szkole Biblijnej. Rozpoczęcie w poniedziałek o 18:00 uroczystą Mszą Świętą. Po Mszy odbędzie się pierwsze spotkanie i ustalenie terminu comiesięcznych spotkań.
  3. W poniedziałki po Mszy wieczornej będzie w naszej bazylice godzina adoracji. W trzeci poniedziałek miesiąca adorację poprowadzi Wspólnota Effatha.
  4. Uczestników pielgrzymki do Niepokalanowa zapraszamy na spotkanie we wtorek o 19:00 w sali przy furcie.
  5. Spotkanie Akcji Katolickiej w czwartek po wieczornej Eucharystii.
  6. W sobotę obchodzimy święto Podwyższenia Krzyża Św. W nawiązaniu do akcji modlitewnej „Polska pod Krzyżem” zapraszamy na nabożeństwo o godz. 17:00 na placu kościelnym.
  7. Spotkanie dotyczące bierzmowania dla uczniów klasy ósmej oraz dla ich rodziców odbędzie się we wtorek, 17 września, o 19:00 w kaplicy na I piętrze naszego kolegium.
  8. Mały Gość Niedzielny dostępny jest na stoliku pod chórem.
  9. Różaniec św. odśpiewają Róże: *12 Pani Marii Nogaj, *13 Pani Marii Fiejdasz, *9 Pana Tadeusza Bogackiego.
  10. Wnioski o stypendia szkolne dla uczniów potrzebujących pomocy socjalnej można składać w Urzędzie Miejskim w Brzozowie do 16 września.
  11. W Dziennym Domu Opieki Medycznej prowadzonym przez DAR-MED w Starej Wsi niedziela 15 września będzie Dniem Otwartym. Od 9:00 do 13:00 można porozmawiać z personelem i zapoznać się z działalnością placówki. Wejście od strony Ogrodu Biblijnego.