1. W dalszym ciągu zachęcamy, by chrzest dzieci planować w niedzielę w czasie specjalnej Mszy św. Jeśli znajdą się chętne rodziny, taka Msza będzie odprawiona w pierwszą niedzielę lipca i pierwszą niedzielę sierpnia o godz. 12:30. Natomiast od września nastąpi zmiana. Msze chrzcielne będą odprawiane w ostatnią niedzielę miesiąca o 12:00. Również w drugim dniu Świąt Bożego Narodzenia i Wielkanocy będzie możliwość chrztu w czasie Mszy o 12:00.
  2. Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby naszej bazyliki! W przyszłą niedzielę młodzież ze wspólnoty MAGIS przeprowadzi zbiórkę do puszek na pomoc poszkodowanym przez ulewne deszcze.
  3. Jeszcze przez tydzień można składać ofiary na sprzątanie kościoła w roku bieżącym i następnym. Koperty z nazwiskiem i numerem domu prosimy wrzucać do skarbony pod chórem.
  4. Nabożeństwo czerwcowe w niedziele o godz. 16:30, w dni powszednie o 17:30.
  5. Jutro święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła.
  6. W czwartek święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Modlimy się za kapłanów i o nowe powołania kapłańskie. Szczególną modlitwą otoczmy ojców Antoniego Basiagę i Antoniego Krąpa, którzy w tym dniu obchodzą imieniny.
  7. W przyszłą niedzielę w Jodłówce odbędzie się diecezjalne spotkanie rodzin wielodzietnych. Po Mszy św. o godz. 11:00 przewidziano różne atrakcje dla dzieci. Wyjazd indywidualnie.
  8. W pierwszej połowie lipca odbędzie się 39 Przemyska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Brzozowska grupa św. Wojciecha wyrusza 5 lipca. Msza św. i spotkanie organizacyjne dla pątników będzie w niedzielę 23 czerwca o godz. 14:00 w parafii św. Stanisława w Humniskach (na dużej stronie).
  9. Piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka rozpocznie się dziś o godz. 15:00 na terenie odkrytego basenu w Brzozowie przy ul. Słonecznej.
  10. Różaniec św. odśpiewają Róże: *13 Pani Marii Fiejdasz, *14 Pani Henryki Zaręba, *12 Pana Henryka Zaręby.