1. W poniedziałek, wtorek i środę przypadają Dni Krzyżowe. O godz. 17:30 wyjdziemy w procesji, prosząc o urodzaje i błogosławieństwo Boże w pracy na roli.
  2. We wtorek o 18:00 nowenna do Matki Bożej Miłosierdzia. W czasie nabożeństwa modlimy się także za wszystkich pielgrzymów i turystów przybywających do naszego sanktuarium.
  3. W piątek imieniny obchodzi o. Marian Kępka SJ. Pamiętajmy o nim w modlitwie.
  4. Są jeszcze wolne miejsca na wycieczkę w okolice Wrocławia. Spotkanie organizacyjne w sali przy furcie 27 maja o godz. 18:45.
  5. Nabożeństwo fatimskie w pierwszą sobotę czerwca po wieczornej Mszy św.
  6. W przyszłą niedzielę adoracja w milczeniu od godz. 11:30 i Msza św. chrzcielna o 12:30.
  7. Siostry służebniczki zapraszają do swojego klasztoru – w sobotę 8 czerwca o godz. 11:00 – na Eucharystię z racji 20. rocznicy beatyfikacji założyciela Edmunda Bojanowskiego i Siostry Celestyny Faron. Po Mszy Świętej dzieci z Brzozowa wystawią spektakl o Błogosławionej Siostrze Celestynie.
  8. Ofiary na sprzątanie bazyliki prosimy wrzucać do skarbony pod chórem w kopertach z nazwiskiem i numerem domu. Kto woli osobiście sprzątać kościół, będą proszony o pomoc w październiku.
  9. Różaniec św. odśpiewają Róże: *9 Pani Bronisławy Fiejdasz, *10 Pani Genowefy Tomkiewicz, *9 Pana Tadeusza Bogackiego.